Korepetycje i konsultacje

Lekcje języka polskiego dla obcokrajowców

Polish for Foreigners

Polish Lessons via Skype – contact by e-mail: steltmann@onet.pl,

Soon you will find me on italki.com 🙂

Price: 100 zł/60 min

Szkolenie Polyglot online!

Wybór języków: angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański

Teraz możesz się ze mną spotkać na 4-godzinnym szkoleniu online! Spotkanie 1 na 1. Przez 4 godziny pracuję tylko z Tobą! Pod moim kierunkiem otworzysz sam dla siebie świat języków!

Program spotkania:

Podczas pierwszej godziny porozmawiamy o Twoich celach i planach. Otrzymasz wskazówki niezbędne do rozpoczęcia szybkiej nauki i swobodnego mówienia w języku obcym.

Kolejna godzina to już solidne wdrożenie się w nowy język – teraz ustalimy jakie słownictwo jest dla Ciebie niezbędne.

Trzecia godzina to nauka zapamiętywania. Wytłumaczę Ci moją metodę uczenia się i będziemy ją razem dopracowywać, aby była dla Ciebie najlepsza!

Ostatnia godzina szkolenia to ćwiczenie przełamywania barier w mówieniu. To teraz będziesz układać całe zdania i przekonasz się, że jest to możliwe już na samym początku nauki.

Po szkoleniu otrzymasz zestaw kursów „Prestiż”. Zatem będziesz miał materiał do nauki aż 5 języków – angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego i francuskiego.  Plus języki bałkańskie: chorwacki, serbski, bośniacki i czarnogórski.

Możesz umawiać się ze mną na godzinne konsultacje w dowolnym czasie po ukończeniu szkolenia.

Konsultacje online

Godzinna konsultacja ze mną w czasie której możesz ćwiczyć mówienie, uczyć się nowego słownictwa lub pracować nad swoimi blokadami lub cokolwiek innego, co Cię interesuje a nie zdążyliśmy poruszyć na szkoleniu. Cena 90 zł za 60 minut.

Zapraszam do SKLEPU

Zapraszam na lekcje indywidualne z języka angielskiego!

Jako uczennica angielskiego i innych języków, sama przeszłam przez wiele trudności z zapamiętywaniem słów i gramatyki. Dzięki temu rozumiem, jakie wyzwania stoją przed każdym, kto uczy się języka angielskiego.

W mojej pracy jako nauczyciel skupiam się na nauczaniu skutecznych sposobów zapamiętywania. Dzięki temu, że uczę indywidualnie, mogę dostosować swoje metody do potrzeb każdego ucznia. W trakcie lekcji ze mną, uczniowie są w stanie zapamiętać nawet 100 słów i więcej. Korzystam z różnych technik, aby pomóc uczniom zapamiętać i utrwalić materiał.

Nie tylko pomagam w nauce słownictwa, ale także gramatyki i wymowy. Potrafię przekazać informacje w sposób przystępny i zrozumiały i dbam o spokojną i przyjazną atmosferę w czasie zajęć.

Jeśli potrzebujesz pomocy w nauce języka angielskiego lub chcesz poprawić swoje umiejętności językowe, skontaktuj się ze mną, a pomogę Ci osiągnąć Twoje cele.

Przygotowuję również do egzaminów językowych na poziomie od B2 do C2.

Kontakt: steltmann@onet.pl

Cena: 100 zł za 60 minut, 120 zł za 90 minut.