Korepetycje i konsultacje

Lekcje języka polskiego dla obcokrajowców

Polish for Foreigners

Polish Lessons via Skype – contact by e-mail: steltmann@onet.pl,

Soon you will find me on italki.com 🙂

Price: 90 zł/60 min

Szkolenie Polyglot online!

Wybór języków: angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański

Teraz możesz się ze mną spotkać na 4-godzinnym szkoleniu online! Spotkanie 1 na 1. Przez 4 godziny pracuję tylko z Tobą! Pod moim kierunkiem otworzysz sam dla siebie świat języków!

Program spotkania:

Podczas pierwszej godziny porozmawiamy o Twoich celach i planach. Otrzymasz wskazówki niezbędne do rozpoczęcia szybkiej nauki i swobodnego mówienia w języku obcym.

Kolejna godzina to już solidne wdrożenie się w nowy język – teraz ustalimy jakie słownictwo jest dla Ciebie niezbędne.

Trzecia godzina to nauka zapamiętywania. Wytłumaczę Ci moją metodę uczenia się i będziemy ją razem dopracowywać, aby była dla Ciebie najlepsza!

Ostatnia godzina szkolenia to ćwiczenie przełamywania barier w mówieniu. To teraz będziesz układać całe zdania i przekonasz się, że jest to możliwe już na samym początku nauki.

Po szkoleniu otrzymasz zestaw kursów „Polyglot”. Zatem będziesz miał materiał do nauki Az 5 języków – angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego i francuskiego. 

Możesz umawiać się ze mną na godzinne konsultacje w dowolnym czasie po ukończeniu szkolenia.

Konsultacje online

Godzinna konsultacja ze mną w czasie której możesz ćwiczyć mówienie, uczyć się nowego słownictwa lub pracować nad swoimi blokadami lub cokolwiek innego, co Cię interesuje a nie zdążyliśmy poruszyć na szkoleniu. Cena 90 zł za 60 minut.

Zapraszam do SKLEPU