Aktualności

Szkolenie “Polyglot” ze mną online oraz korepetycje – wolne terminy od marca. Sprawdź w SKLEPIE 🙂

Wszystkie kursy w jednym zestawie!

Zestaw Prestiż już w sklepie!

Zestaw zawiera:

Kurs Duet,

Języki na 5,

Bałkański Kompas Językowy oraz dodatkowo – Jezyk Angielski Zaawansowany.

Sprawdź!

Kurs “Duet” – angielski + hiszpański

Równoczesna nauka języka angielskiego i hiszpańskiego!

Jednoczesna nauka dwóch języków. Naucz się zarówno hiszpańskiego jak i angielskiego. 10 miesięcy nauki, ze skuteczną i przyjemną metodyką. Spraw, aby nauka stała się pasją!

Informacje i możliwość zamówienia w SKLEPIE 🙂

Kurs “Języki na 5!”

Wreszcie kursy szybkiej nauki języka w jednym zestawie! W wygodnej formie możesz uczyć się wybranych języków po kolei lub wszystkich równcześnie!

Kurs zawiera lekcje i ćwiczenia z języków:

  • angielski
  • niemiecki
  • hiszpański
  • włoski
  • francuski

Więcej o kursach w SKLEPIE lub TU 🙂

Ten kurs jest stworzony z myślą o osobach tak ambitnych jak Ty, które pragną opanować aż pięć języków: angielski, niemiecki, włoski, francuski i hiszpański. Moim celem jest, abyś dzięki temu kursowi zasilił swoje umiejętności komunikacyjne i zrozumiał różne kultury na jeszcze głębszym poziomie.

Stworzyłam ten kurs w formie pytań i odpowiedzi, co pozwoli ci aktywnie uczestniczyć w procesie nauczania i lepiej zrozumieć oraz zapamiętać nowe koncepcje i słownictwo. W każdej lekcji, będziesz miał do dyspozycji listę słów, z której będziesz mógł wybrać te, które są dla ciebie najważniejsze. Ta interaktywna metoda pozwala skupić się na tym, co jest dla ciebie najbardziej istotne, a tym samym maksymalizuje efektywność nauki.

Zaprojektowałam ten kurs z myślą o elastyczności. Możesz uczyć się języków według zagadnień, każdego języka osobno lub jednocześnie kilku języków według własnego uznania. Dzięki temu, możesz dostosować kurs do swojego stylu nauki i potrzeb.

W moim kursie nie skupiam się tylko na słownictwie. Zawarłam również podstawy gramatyki każdego z pięciu języków. Rozumienie struktur gramatycznych jest kluczowe dla efektywnej komunikacji, dlatego zadbalam o to, aby było to dobrze przedstawione w moim materiale dydaktycznym.

Najważniejsze jednak, że w moim kursie dostarczam również cennych wskazówek, jak uczyć się efektywnie i jak szybko zapamiętywać nowo nabyte informacje. Te techniki przyspieszą twoją naukę i pomogą ci stać się prawdziwym poliglotą w krótszym czasie, niż się spodziewasz.

KLIKNIJ!

Bałkański Językowy Kompas: Kurs Języka Chorwackiego, Serbskiego, Czarnogórskiego i Bośniackiego!

Podróżuj po Bałkanach!: Kurs Chorwackiego, Serbskiego, Czarnogórskiego i Bośniackiego!

Zapraszam do odkrycia tajników języków bałkańskich z moim najnowszym ebookiem – “Bałkański Językowy Kompas”. Idealny dla dynamicznych młodych profesjonalistów kształcących się w obszarze turystyki i hotelarstwa, a także dla samouków pragnących zgłębić tę fascynującą grupę języków.

“Bałkański Językowy Kompas” to kurs obejmujący ponad 100 stron, pełnych praktycznych informacji i ćwiczeń. Nauczy Cię on podstaw komunikacji w języku chorwackim, serbskim, czarnogórskim i bośniackim, ze szczególnym uwzględnieniem terminologii turystycznej i hotelarskiej.

Ten interaktywny ebook jest starannie podzielony na segmenty, każdy skupiający się na różnych elementach języka – od gramatyki, przez zróżnicowane słownictwo, aż po bardziej zaawansowane struktury językowe. Dzięki jasnym wskazówkom i praktycznym zadaniom, nauka języków bałkańskich stanie się satysfakcjonującym doświadczeniem, niezależnie od Twojego początkowego poziomu.

Co więcej, “Bałkański Językowy Kompas” to cenna pozycja dla każdego turysty pragnącego poznać i zrozumieć kulturę Bałkanów poprzez język.

Zapraszam do poznania bogactwa języków bałkańskich z “Bałkańskim Językowym Kompasem” – Twoim przewodnikiem do samodzielnej nauki  języka chorwackiego, serbskiego, czarnogórskiego i bośniackiego.

ZAMÓW!