O kursach

Kurs “DUET”

Równoczesna nauka języka angielskiego i hiszpańskiego!

ANGIELSKI + HISZPAŃSKI

Jednoczesna nauka dwóch języków. Naucz się zarówno hiszpańskiego jak i angielskiego. 10 miesięcy nauki, ze skuteczną i przyjemną metodyką. Spraw, aby nauka stała się pasją!

Lubisz się uczyć ale jesteś “wiecznie początkujący”? Albo pracujesz w turystyce, hotelarstwie? A może często podróżujesz służbowo? A może jesteś studentem pełnym pasji i zapału do nauki języków? Albo po prostu potrzebujesz, co najmniej podstaw angielskiego i hiszpańskiego, bo chcesz się swobodniej i pewniej czuć na wczasach?

Co zyskasz dzięki temu kursowi?

 • efektywne wykorzystanie technik pamięciowych podczas nauki języków – w słownictwie, gramatyce i wymowie 
 • sprawność zapamiętywania
 • wzmocnienie koncentracji
 • umiejętność planowania swojej nauki: metoda małych kroków i dostrzeganie swoich sukcesów mniejszych i tych większych
 • pewność siebie w rozumieniu języka i komunikacji
 • przyjemność z samodzielnej nauki

Ponadto:

 • dowiesz się w jaki sposób się UCZYĆ, żeby się NAUCZYĆ

To najlepszy kurs nauki dwóch języków jednocześnie, który przejdziesz z przyjemnością i osiągniesz znakomite efekty.

Jednoczesna nauka dwóch języków. Naucz się zarówno hiszpańskiego jak i angielskiego. 10 miesięcy nauki ze skuteczną i przyjemną metodyką. Spraw, aby nauka stała się pasją!

Najważniejsze jest to, aby wybrać taki proces,

w którym jesteś w stanie wytrwać

Przy nauce języków obcych, bądź dowolnych innych materiałów z przeróżnych dziedzin, nieistotne jest to ile czasu się uczysz, tylko jak się uczysz i ile w danym czasie materiału opanowałeś oraz ile z tego zapamiętasz.

Nauka języka obcego wiąże się z opanowaniem słownictwa, gramatyki i wymowy. Dzięki tym trzem szczeblom zdobywamy płynność w posługiwaniu się językiem. Na starcie wydaje się to trudne, natomiast z odpowiednimi metodami, cały ten czas poświęcony na poznanie języka może być niezwykle przyjemny!

Kurs zawiera:

 • warianty technik pamięciowych skutecznych do wykorzystania przy nauce słownictwa każdego języka: angielskiego i dowolnego europejskiego, dzięki którym efekty dostrzeżesz od razu 
 • proste wyjaśnienia gramatyki i wymowy, dzięki którym będziesz mógł swobodnie komunikować się w wybranym przez Ciebie języku
 • wiedzę, dzięki której cały proces nauki będzie dla Ciebie przyjemnością
 • kurs równoczesnej nauki angielskiego i hiszpańskiego

Naucz się mówić po hiszpańsku i angielsku w tym samym czasie dzięki skutecznym, zabawnym i unikalnym metodom. Jestem tutaj, aby pomóc Ci nauczyć się dwóch języków jednocześnie.

Lekcje na poniższe tematy:

 1. Formy grzecznościowe, przedstawianie się.
 2. Miejsca pobytu, zakwaterowanie, usługi w hotelu.
 3. Zwiedzanie: obsługa turystów w miejscach turystycznych.
 4. Środki transportu i porozumiewanie się w miejscach typu dworzec autobusowy, kolejowy, lotnisko, metro, taksówka, statek, prom.
 5. Sprzęt turystyczny.
 6. Jedzenie i restauracje, bary.
 7. Opis atrakcji turystycznych, przedstawianie oferty klientom w biurach podróży.
 8. Opis pogody i warunków w miejscach turystycznych.
 9. Elementy prawa – wizy, wypełnianie dokumentów, cło, podatki, paszporty.
 10. Zagadnienia finansowe i sprawy urzędowe: ambasada, poczta, bank, korzystanie z bankomatu, kantor.
 11. Wypadki i wzywanie pogotowia, udzielanie pomocy, prośba o pomoc medyczną, opis urazów, ran i chorób oraz podstawowe leki.
 12. Zgłaszanie przestępstwa na policji.
 13. Wynajem samochodu.
 14. Nawigacja, plany, mapy oraz poruszanie się w terenie.
 15. Podstawy gramatyki.

Uczę języka polskiego obcokrajowców od 10 lat i wiem, jak czasami potrzebna jest nauka wielu słówek w krótkim czasie, jak bardzo niezbędne są umiejętności komunikacji i wiem też, że można porozumieć się w kilku językach “na luzie” bez obszernej wiedzy na tematy gramatyczne i bez znajomości dziesiątek tysięcy słów. Dlatego oprócz tego kursu, który również zawiera elementy psychologii i umięjętności uczenia się i skutecznego zapamiętywania – zapraszam na konsultacje i korepetycje ze mną na Skype. A także zachęcam do zakupu kursów w formie e-booków – które nazwałam “ekstremalnie szybkie kursy”, ponieważ obejmują słownictwo i gramatykę niezbędną na początku nauki. Ale tak je opracowałam, aby kursant był w stanie mówić, składać zdania i porozumiewać się w sprawach codziennych już nawet po tygodniu nauki.

ZAMÓW DUET

WSZYSTKIE KURSY