O kursach

Skorzystajcie z moich kursów 🙂 Zachęcam do zamawiania i życzę Wam samych przyjemności i skutecznej nauki języków! I sukcesów na egzaminach!

Z pozdrowieniami

Monika

Przygotuj się do matury z angielskiego! Zdaj na 100%! Czyli maturka bez spiny! 🙂

Zamów ZESTAW przygotowujący do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

Przygotowywanie do matury nie musi być udręką! Wiem, że czujesz się przytoczony nadmiarem materiału i może już zacząłeś powtarzać ale wydaje Ci się, że już nic nie pamiętasz i nic nie rozumiesz! Nie jesteś sam i nie jesteś wyjątkiem. A teraz wyobraź sobie, że masz wszystko zorganizowane – każdy tydzień nauki i powtórek, masz wszystkie materiały, wiesz, co jest najważniejsze a co mniej istotne. Wiesz, co ćwiczyć a czego się jeszcze douczyć. I masz na to wszystko czas! Powtórki są przyjemnością i z każdym tygodniem widzisz swoje postępy! A coraz bliżej matury czujesz coraz większą satysfakcję i masz coraz głębsze poczucie sukcesu i pewności siebie! I jesteś pewny, że osiągniesz swój cel – zdasz maturę z angielskiego!

Co otrzymasz?

Plan nauki na 3 miesiące – Twoja nauka będzie zaplanowana na każdy tydzień! Już nie musisz się martwić, że nie wiesz od czego zacząć i co właściwie masz umieć. 🙂 Kurs jest przewidziany na 3 miesiące, ale możesz go realizować w swoim tempie.

Wszystkie potrzebne materiały – otrzymasz hasło dostępu do materiałów na mojej stronie www.

Kurs Parafraz – parafrazy wraz ze wskazówkami i wyjaśnieniami. Transformacje gramatyczne nie sprawią ci więcej problemów a matura rozszerzona jak i każdy następny egzamin z języka angielskiego nie wywoła nerwów i strachu.

Kurs słownictwa zaawansowanego – błyśnij na egzaminie ustnym – słówka przydatne na egzaminie maturalnym jak i na każdym innym z angielskiego.

ZAMÓW

ZOBACZ INNE KURSY

Branża turystyczna – Kurs “Języki na 5!”

Języki na wesoło! Sprawdź czy poliglotom nie kręcą się języki! 🙂

10-miesięczny kurs 5 języków – angielskiego, niemieckiego, włoskiego, francuskiego i hiszpańskiego.

Jest dedykowany osobom pracującym w branży turystycznej lub pośrednio związanym z turystyką, podróżami. Przydatny osobom podróżującym w celach biznesowych. Każdy może skorzystać z kursu, ponieważ zawiera zagadnienia niezbędne na początku nauki każdego języka i porusza tematy, z którymi styka się każdy z nas. Kurs jest ułożony w sposób prosty i gwarantuje przyjemną i skuteczną naukę. To Twój początek drogi do stania się poliglotą a z pewnością zabłyśniesz wśród swoich kolegów i koleżanek w pracy i towarzyszy podróży. Odnajdziesz się w każdej sytuacji za granicą i poczujesz pewność siebie i dumę! Spójrz na tematy, jakie poruszane są podczas kursu a nie będziesz miał wątpliwości jak cenną i przydatną wiedzę zdobędziesz! Istnieje możliwość otrzymania certyfikatów potwierdzających znajomość języków – wystawionych przez Uniwersytet w Walencji (Hiszpania). A także będziesz przygotowany, aby wziąć udział w kursach i szkoleniach organizowanych przez zagraniczne uniwersytety. Podczas niniejszego kursu, otrzymasz informacje gdzie i jak zdobyć certyfikaty i kontynuować naukę. Certyfikaty za dodatkową opłatą. Wszystko online! 

W skład kursu wchodzi:

– 1x pakiet pięciu lekcji w miesiącu – nauka symultaniczna, jednocześnie 5 języków, oraz jedna lekcja w miesiącu – powtórzeniowa,

– dostęp do lekcji online oraz w pdf,

– 5 języków: angielski, niemiecki, hiszpański, włoski i francuski

Lekcje na poniższe tematy:

 1. Formy grzecznościowe, przedstawianie się.
 2. Miejsca pobytu, zakwaterowanie, usługi w hotelu.
 3. Zwiedzanie: obsługa turystów w miejscach turystycznych.
 4. Środki transportu i porozumiewanie się w miejscach typu dworzec autobusowy, kolejowy, lotnisko, metro, taksówka, statek, prom.
 5. Sprzęt turystyczny.
 6. Jedzenie i restauracje, bary.
 7. Opis atrakcji turystycznych, przedstawianie oferty klientom w biurach podróży.
 8. Opis pogody i warunków w miejscach turystycznych.
 9. Elementy prawa – wizy, wypełnianie dokumentów, cło, podatki, paszporty.
 10. Zagadnienia finansowe i sprawy urzędowe: ambasada, poczta, bank, korzystanie z bankomatu, kantor.
 11. Wypadki i wzywanie pogotowia, udzielanie pomocy, prośba o pomoc medyczną, opis urazów, ran i chorób oraz podstawowe leki.
 12. Zgłaszanie przestępstwa na policji.
 13. Wynajem samochodu.
 14. Nawigacja, plany, mapy oraz poruszanie się w terenie.
 15. Podstawy gramatyki.

Zalety kursu:

Aż 5 języków – możesz uczyć się symultanicznie wszystkich pięciu, lub wybranego. Możesz podzielić się kursem ze znajomymi! Wszystkie lekcje będą dostępne z możliwością pobrania. 

Możesz poznać 5 języków w stopniu komunikatywnych w krótkim czasie.

Będziesz mieć solidne podstawy, by móc kontynuować naukę – otrzymasz wiedzę na temat kursów i szkoleń organizowanych przez uniwersytety, m.in. w Hiszpanii, Australii a nawet w Stanach Zjednoczonych. Kursy i szkolenia na uniwersytetach są w formie online i są certyfikowane.

Uczysz się w swoim tempie – ale do każdego pakietu lekcji otrzymasz przydatny planer, aby Twoja nauka była jak najbardziej zorganizowana.

Nauczysz się najbardziej przydatnego słownictwa i potrzebnych zagadnień.

Masz szansę solidnie opanować 5 języków od poziomu podstawowego do średniozaawansowanego.

Lekcje z kursu możesz pobrać i nie będziesz uzależniony od żadnego portalu czy serwisu. 

ZAMÓW

Pełny kurs języka francuskiego – poziom od podstawowego do zaawansowanego.

Intensywny kurs językowy – 100 lekcji!

W skład lekcji wchodzą:

– nauka słownictwa według tematów,

– nauka gramatyki,

– nauka rozumienia ze słuchu,

– ćwiczenia utrwalające wiedzę

– nauka pisania oraz mówienia

Co tydzień otrzymasz dostęp do 2 lekcji. Lekcje można swobodnie pobierać na swój komputer. Lekcje zawierają prezentacje, pliki PDF z notatkami i ćwiczeniami, nagrania mp3, linki do ćwiczeń online oraz linki do filmów uzupełniających lekcje. Do lekcji dołączone będą zadania, które możesz wysyłać do sprawdzenia nauczycielowi. Wówczas na koniec kursu uzyskasz zaświadczenie potwierdzające Twoje uczestnictwo w kursie.

Możesz przerabiać materiał w tempie – dwie lekcje tygodniowo lub w swoim tempie. Twój dostęp do lekcji jest bezterminowy.

Po roku intensywnej nauki z niniejszym kursem, Twoja znajomość języka francuskiego powinna być co najmniej na poziomie B2. Kurs obejmuje wiedzę i trening umiejętności do poziomu C2.

Kurs tworzony we współpracy z native speakers oraz nauczycielami języka francuskiego.

ZAMÓW

Kurs języka angielskiego na poziomie zaawansowanym. Od poziomu średniozaawansowanego do wyższego (od B2 do C2).

Intensywny kurs językowy – 100 lekcji!

W skład lekcji wchodzą:

– nauka słownictwa zaawansowanego według tematów,

– nauka pełnej gramatyki,

– nauka rozumienia ze słuchu,

– ćwiczenia utrwalające wiedzę

– nauka pisania oraz mówienia

Co tydzień otrzymasz dostęp do 2 lekcji. Lekcje można swobodnie pobierać na swój komputer. Lekcje zawierają prezentacje, pliki PDF z notatkami i ćwiczeniami, nagrania mp3, linki do ćwiczeń online oraz linki do filmów uzupełniających lekcje. Do lekcji dołączone będą zadania, które możesz wysyłać do sprawdzenia nauczycielowi. Wówczas na koniec kursu uzyskasz zaświadczenie potwierdzające Twoje uczestnictwo w kursie.

Co potrzebujesz?

– Internet

– komputer/laptop

– opcjonalnie drukarka (lekcje warto drukować, ale nie jest to konieczne)

Nie musisz się nigdzie dodatkowo logować.

Możesz przerabiać materiał w tempie – dwie lekcje tygodniowo lub w swoim tempie. Twój dostęp do lekcji jest bezterminowy.

Po roku intensywnej nauki z niniejszym kursem, Twoja znajomość języka angielskiego powinna być co najmniej na poziomie C1. Kurs obejmuje wiedzę i trening umiejętności do poziomu C2.

Kurs tworzony we współpracy z native speakers oraz nauczycielami języka angielskiego.

Kurs przygotuje Cię do egzaminów na poziomie C1-C2, np. CAE lub CPE, TELC C2.

Jeśli zdecydujesz się przesyłać zadania do sprawdzenia, na podstawie Twoich wyników zostanie wydanie zaświadczenie potwierdzające Twoje uczestnictwo w kursie.

ZAMÓW