Korepetycje i konsultacje

No Comments

Oferuję korepetycje z języka angielskiego, które skupiają się na konwersacjach, przełamywaniu barier w mówieniu po angielsku oraz skutecznej nauce zapamiętywania nowych słów. Moja cena wynosi 80 zł za 60 minut lekcji.

Podczas lekcji będziemy pracować nad aktywnym używaniem języka angielskiego w różnych sytuacjach, abyś zyskał/a pewność w komunikowaniu się. Ponadto, skoncentrujemy się na technikach zapamiętywania, umożliwiając Ci naukę nawet 100 nowych słów podczas jednej lekcji.

Dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z nauką języka angielskiego lub które nadal są na poziomie początkującym, przygotowałam specjalny pakiet 40 lekcji. Najbardziej efektywnym podejściem jest wykorzystanie wszystkich 40 lekcji w ciągu jednego miesiąca. Dzięki temu będziesz mógł/a poświęcić dwie godziny każdego dnia na naukę, co przyczyni się do osiągnięcia najlepszych rezultatów.

Cena za pakiet 40 lekcji wynosi 2800 zł, co oznacza koszt 70 zł za godzinę lekcyjną. To korzystne rozwiązanie dla osób, które chcą intensywnie i skutecznie nauczyć się języka angielskiego.

Zerknij w zakładkę: Korepetycje i konsultacje, kontakt: steltmann@onet.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *